Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

eNULAUIR >

Browsing by Author Череватенко, І.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

А Б В Г Ґ Д Е Є Ё Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 15 of 15
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2014Безспірність права як умова реалізації повноважень нотаріальних органівЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2014Бесспорные права как объект нотариальной охраныЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2009Видача свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів)Череватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2012Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Судочинство в господарських судах" : для студ. IV курсу денних факультетів № 2, 6, 7Комаров, В.В.; Васильєв, С.В.; Бігун, В.А.; Гузе, К.А.; Гусаров, К.В.; Жушман, М.В.; Єфременко, В.В.; Колісник, О.В.; Кравцов, С.О.; Мамницький, В.Ю.; Рожнов, О.В.; Сакара, Н.Ю.; Світлична, Г.О.; Ткач, К.В.; Череватенко, І.М.; Шадура, Д.М.; Шутенко, О.В.
2013Нотариус как субъект права на обжалование в апелляционном производствеЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.
2012Нотаріальне посвідчення права власності на частку у спільному майні подружжяЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2015Нотаріальне провадження щодо посвідчення безспірних правЧереватенко, І.М.; Cherevatenko, I.M.
2009Нотаріальний акт-документ в нотаріальному процесіЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2013Нотаріальний порядок оформлення спадщини за умови поділу спадкового майнаЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2010Особливості процесуального порядку видачі свідоцтва про право на спадщинуЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2016Правила визначення нотаріальної юрисдикціїЧереватенко, І.М.
2015Принцип законності та обґрунтованості нотаріальних актів щодо посвідчення безспірних правЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2016Принципи безпосередності та диспозитивності у нотаріальному провадженні щодо посвідчення безспірних правЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2016Принципи сприяння фізичним та юридичним особам у реалізації їх прав та захисті законних інтересів і доступність нотаріальної форми охорони та захисту прав у нотаріальному провадженні щодо посвідчення безспірних правЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
2013Процессуальные стадии выдачи свидетельства о праве на наследствоЧереватенко, І.М.; Череватенко, И.Н.; Cherevatenko, I.N.
Showing results 1 to 15 of 15

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback