Просмотр коллекции по группе - По автору Чуприна, О.О.

Перейти к: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

А Б В Г Ґ Д Е Є Ё Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
или введите несколько первых букв:  
Отображение результатов 1 до 20 из 45  дальше >
Дата публикацииНазваниеАвтор(ы)
2017Subjects of management in law firmsЧуприна, О.О.; Chupryna, О.О.
2014Аналіз розбіжностей в оцінках бідності та соціальної нерівності в УкраїніЧуприна, О.О.; Назарова, О.Ю.
2013Аналіз структури українського суспільства як складова дослідження бідності та соціальної нерівностіЧуприна, О.О.
2013Безпека людського розвитку в правовій, соціальній державіШевченко, Л.С.; Гриценко, О.А.; Камінська, Т.М.; Макуха, С.М.; Марченко, О.С.; Нечипорук, Л.В.; Губін, К.Г.; Дарнопих, Г.Ю.; Овсієнко, О.В.; Чуприна, О.О.; Набатова, О.О.
2012Відповідальність держави у сфері боротьби з соціальною нерівністюЧуприна, О.О.
2014Джерела та обсяги інвестицій в інтелектуальний капітал підприємств УкраїниЧуприна, О.О.; Chupryna, O.O.
2015Джерела інвестицій в створення та нарощування інтелектуального капіталу підприємствЧуприна, О.О.
2013Диференціація населення за рівнем освіти як чинник та наслідок соціальної нерівності в сучасному українському суспільствіЧуприна, О.О.
2016Екзогенні чинники низького рівня оплати праці в Україні та його вплив на розвиток національної економікиЧуприна, О.О.; Чуприна, О.А.
2015Економіка інтелектуальної власності : наук.-метод. матеріали для підгот. докторантів, аспірантів і магістрів за напрямом "Інтелект. власність"Шевченко, Л.С.; Гриценко, О.А.; Камінська, Т.М.; Макуха, С.М.; Марченко, О.С.; Нечипорук, Л.В.; Вовк, І.А.; Губін, К.Г.; Левковець, О.М.; Набатова, О.О.; Овсієнко, О.В.; Чуприна, О.О.
2013Економічні протиріччя соціальної державиОвсієнко, О.В.; Чуприна, О.О.; Ovsienko, O.V.; Chuprina, O.O.
2012Економічні чинники соціальної мобільності та формування класової структури сучасного українського суспільстваЧуприна, О.О.; Овсієнко, О.В.; Chuprina, O.O.; Ovsienko, O.V.
2015Загострення проблеми бідності та соціальної нерівності у сучасній УкраїніЧуприна, О.О.
2013Методологічні підходи до оцінювання інтелектуального капіталуЧуприна, О.О.; Чуприна, Е.А.; Чуприн, К.С.; Chuprina, О.О.; Chuprin, K.S.
2010Міжнародні інтегральні оцінки як інструмент аналізу місця та перспектив України в сучасному світіЧуприна, О.О.; Chuprina, O.O.
2017Місце та роль державно-приватного партнерства на шляху розвитку та забезпечення високої ефективності функціонування правової економіки в УкраїніЧуприна, О.О.; Чуприна, О.А.
2013Нематеріальна економіка та управління формуванням і використанням інтелектуального капіталуШевченко, Л.С.; Марченко, О.С.; Дарнопих, Г.Ю.; Набатова, О.О.; Броницька, В.В.; Губін, К.Г.; Левковець, О.М.; Нечипорук, Л.В.; Камінська, Т.М.; Гриценко, О.А.; Овсієнко, О.В.; Чуприна, О.О.
2014Нематеріальна економіка: управління формуванням і використанням інтелектуального капіталуШевченко, Л.С.; Гриценко, О.А.; Камінська, Т.М.; Макуха, С.М.; Марченко, О.С.; Нечипорук, Л.В.; Дарнопих, Г.Ю.; Губін, К.Г.; Левковець, О.М.; Набатова, О.О.; Овсієнко, О.В.; Чуприна, О.О.; Короленко, В.В.
2017Нормативне закріплення і практична реалізація права на гідний рівень життя в Україні та світіЧуприна, О.О.; Овсієнко, О.В.
2014Обґрунтування доцільності залучення професійних менеджерів до управління юридичною фірмоюЧуприна, О.О.