Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/8445
Название: Роль православ'я в історії державотворення України
Авторы: Барабаш, О.В.
Ключевые слова: православ'я
історія державотворення
християнство
хрещення Київської Русі
соціальна психологія
Дата публикации: 2008
Библиографическое описание: Барабаш О. Роль православ'я в історії державотворення України / О.В. Барабаш // Філософські обрії. — 2008. — № 20 — С. 151-159.
Краткий осмотр (реферат): Самовизначення українського народу, пошук духовно-національних підстав його ідентифікації та вихід в інтраісторичний стан здійснювалися у зв’язку з християнською цивілізаційною традицією. Цей зв'язок базувався на сполученні стародавніх ментальних основ світосприйняття та глибинних духовних і соціальних змістів православ'я. Після хрещення Київської Русі релігійність її населення набула нової соціокультурної якості на основі спільного знаменника — християнства східного обряду. Цей зв'язок пластів історії України дозволяє й на сьогодні зрозуміти як акцентований вплив християнства на становлення стратегічно-цивілізаційного вектора розвитку, так і відтінити ті його аспекти, що пов'язані із самобутністю народу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/8445
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри логіки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
14-Barabash.pdf234,99 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.